Ваше місто: Ashburn
ТОРГСОФТ - офіційне представництво в м.Києві
Час роботи:
пн-пт з 9:00 до 18:00 сб, нд - вихідні
0 товарів
на суму 0 грн
0
0 товарів
на суму 0 грн
0

Облік товару в магазинах і торгових мережах


Як тільки товар потрапляє на склад відразу ж необхідно оформити його прихід. Зробити це, швидко і структуровано допоможе програма Torgsoft.

Програма являє собою повністю автоматизовану систему обліку приходу, розподілу товару по торгових точках і його продажу. Також програма дозволяє виділити товарні позиції, які користуються великим попитом у споживача, краще розкуповуються, що дозволить надалі вносити корективи в якісний склад продукції, що поставляється на реалізацію.

Тим самим робота з Torgsoft як повністю автоматизує роботу магазину з товаром, так і безпосередньо впливає на підвищення прибутку від торгівлі.

Робочі складові програми:

 • Комп'ютер або ноутбук, на який встановлюється програмне забезпечення;
 • сканер штрихкодів для зчитування інформації про товар, закладеної програмою в штрихкод;
 • принтер етикеток для створення індивідуального штрих коду на кожну одиницю товару;
 • принтер чеків, який видає товарний чек на товар при його продажу.

Для початку надійшла для продажу продукцію необхідно внести в журнал приходу. І кожну одиницю забезпечити індивідуальними етикетками.
Все це робиться за допомогою всього лише однієї програми Torgsoft.

Подальший алгоритм роботи з обліку в магазині, дуже простий, у вікні програми робимо такі дії:

 1. Вибираємо в програмі постачальника, якщо у нас він вже внесений в базу даних про товар або вносимо дані нового.
 2. Вибираємо спосіб розрахунку з постачальником. Це може бути й схема оплати з відстроченням платежу, і схема розміщення товару у своєму магазині за договором комісії, тобто ви просто берете товар на реалізацію. Програма врахує всі нюанси розрахунку з постачальником.
 3. Також потрібно вибрати валюту розрахунку з постачальником. Крім гривні, це може бути долар, євро і будь-яка інша іноземна валюта.
 4. У каталозі знаходимо вид товару, який хочемо додати на склад. Якщо у вже наявних позиціях немає такого виду, то створюємо його. Ви можете розширяти й доповнювати каталог, вносячи нову інформацію до неї.
 5. Далі країна виробник або бренд.
 6. Потім даємо опис: колір, матеріал.
 7. Вказуємо артикул товару.
 8. Вносимо розмір. Програма створена таким чином. Що в неї зручно вносити розміри моделей за ростовками. Це стане в нагоді для обліку одягу та взуття.
 9. Потім вказується ціна закупівлі й роздробу. Притому, що в програму достатньо ввести відсоток націнки та програма сама перерахує ціну роздробу, додавши цей відсоток до закупівельної ціни.
 10. Додаємо фотографію товару. Просто беремо її з жорсткого диска комп'ютера.
 11. У вікні програми, в яке ми внесли всі дані щодо товару, є кнопка "надрукувати". Один клік за цією кнопкою і принтер етикеток надрукує їх у кількості, що дорівнює кількості одиниць товару.

Все гранично просто. Виконавши всі ці нескладні дії, дуже швидко заповнюється журнал приходу і проводиться повний облік у магазині.
На кожній одиниці, завдяки роботі Torgsoft з 'являється своя індивідуальна етикетка з повним описом конкретної одиниці. Це в рази спрощує і прискорює процес обліку та продажу товару.

Внісши новий товар в журнал приходу, і розподіливши його по торгових точках всередині торгової мережі надалі потрібен постійний контроль його реалізації.

Програма Torgsoft допоможе це зробити, при цьому в функціонал програми закладена функція обліку знижок за дисконтною карткою покупця.

Torgsoft працює з такими видами знижок:

 • Накопичувальна знижка;
 • акції, бонуси від магазину, розпродажі;
 • знижки до дня народження покупця;
 • карти ВІП;
 • подарункові сертифікати на купівлю товару в магазині.

Освоїти роботу з програмою Torgsoft просто і для продавців. Не знадобиться додаткове довге навчання або стажування.
Для продавця більшість функцій програми не доступні, вони призначені тільки для власника бізнесу. По суті продавцю вони й не потрібні. Також доступ до них обмежується, щоб уникнути будь-яких втручань сторонніх осіб у базу даних магазину.

Для продажу товару достатньо піднести сканер штрих-кодів до етикетки. Система, вважавши всю інформацію про товар і врахувавши знижку покупця, видає чек. У якому також вказані всі характеристики та стоїть штрихкод.

Маючи чек зі штрих кодом товару, покупець може провести його повернення.

Також власник магазину може регулювати розмір знижки. Якщо на якийсь вид товару в його магазині не поширюється знижка взагалі, або передбачений менший її відсоток, то вся ця інформація після зчитування сканером, позначиться спочатку на моніторі комп'ютера, а потім буде вказана в товарному чеку.

Користуючись програмою обліку в магазині, власник без зусиль може визначити кількість товару на всіх торгових точках мережі.

Таку функцію в Torgsoft передбачено. Відкривши дані по конкретній торговій точці, Torgsoft відразу надає інформацію про всі позиції продукції, наявні на ній.

Оскільки програма також аналізує динаміку продажів в цілому по мережі магазинів і окремо по кожному, то всі нюанси збуту підприємець може врахувати, виробляючи наступну закупівлю товару.

Можливість контролювати обсяг товару на кожній точці зручна і при перенесенні будь-якої його частини з магазину в магазин, і при розподілі приходу. Всі зміни в базу даних вносяться буквально за лічені хвилини.

Основним завданням добре налагодженої системи торгівлі є облік товару в магазині.

Також завдяки роботі програми власник магазину контролює, як різні системи знижок впливають на підвищення збуту товару. Може визначити, яка система для нього найбільш вигідна.

Програма обліку товару в магазині Torgsoft дає можливість не тільки вести облік, але і завдяки постійному аналізу торговельної діяльності підвищувати прибуток магазину.

Притому, що її використання не вимагає ніяких спеціальних знань, всі алгоритми роботи Torgsoft розроблені та прораховані фахівцями. Власник магазину тільки застосовує результати роботи програми.

Також просто проводиться інвентаризація. Для її проведення не потрібно закривати магазин і втрачати робочий час, або залишати співробітників понаднормово.
Інвентаризацію може проводити продавець магазину самостійно.

Будь-яке втручання з його боку в систему Torgsoft неможливе.
Для інвентаризації, достатньо просканувати етикетки зі штрих кодами на товарі й додати їх у відомість інвентаризації. Програма автоматично відправить скановані дані в загальну базу, зробить підрахунок товару і звірку з даними обліку.

Якщо раптом товар на складі не буде знайдено, програма відразу ж про це попередить. Після проведення підрахунку програма сама спише недостачу. А в разі появи надлишку товару на складі, програма занесе його як прихід від інвентаризації.

Переваги використання програми обліку товару

 • Надання повного обліку товару в усіх магазинах торговельної мережі;
 • підвищення ефективності маркетингових дій, завдяки аналітичним даним, отриманим в результаті роботи програми;
 • здійснення контролю роботи співробітників.

Вивчити всі переваги роботи з програмою Torgsoft, можна завантаживши її на головній сторінці нашого сайту.
Пробний період користування становить 1 місяць, програма надається безкоштовно і з повним функціоналом. За цей час власник бізнесу зможе особисто переконатися в зручності використання програми та в тому, наскільки ефективно її застосування позначається на роботі бізнесу.

Завантажити програму ТОРГСОФТ


Залишити свій відгук
Ваша оцінка