Ваше місто: Ashburn
ТОРГСОФТ - офіційне представництво в м.Києві
Час роботи:
пн-пт з 9:00 до 18:00 сб, нд - вихідні
0 товарів
на суму 0 грн
0
0 товарів
на суму 0 грн
0

Українізація бізнесу: Торгсофт на варті національних інтересів


Днями всю країну облетіла новина: починаючи з 16 липня 2022 року мовою всіх сайтів та інтерфейсів має стати українська. Про це повідомив Уповноважений із захисту української мови Тарас Кремінь. За його ж поясненням, рішення було ухвалене з огляду на вимоги закону «Про забезпечення функціональності української мови як державної».

Що означають такі зміни для бізнесу? – Перш за все, як би банально це не прозвучало, він стане патріотичнішим. А така хвиля є надзвичайно корисною для розвитку, що доведено історією. Звісно, попрацювати для того, щоб виконати вимоги законодавства, доведеться. Адже всі вебресурси та сторінки в соцмережах потрібно буде доповнити україномовною версією. І після того, як програмісти це зроблять, розпочнеться наповнення контентом, що також вимагає зусиль.

Але суспільство, незважаючи на виклики та складнощі, позитивно зреагувало на новину. Народжується нова національна ідентичність, і бізнес аж ніяк не бажає бути осторонь таких надзвичайно важливих процесів.

Відродимо Український бізнес. Підіймемо разом!

Звичайно, деяка паніка у власників бізнесу з’явилася з тої причини, що в подальшому не вийде використовувати 1С та інші облікові програми з російським інтерфейсом. Іншомовні аналоги також не підійдуть – програма має бути виключно українською.

Але відповідь на цей виклик в Україні готова давно – програма Торгсофт успішно працює в багатьох магазинах, її десятки разів випробували на складах та в закладах, де без якісного обліку обійтися не можна. Український програмний продукт підходить для найрізноманітніших сфер:

  • оптова та роздрібна торгівля;
  • салони краси;
  • кав’ярні;
  • інтернет-магазини;
  • виробничі підприємства тощо.

Торгсофт – відмінний інструмент, що дозволяє продавати практично все: зоотовари, дитячі товари, продукти харчування, секонд-хенд, взуття, меблі, будматеріали та багато іншого. При цьому підприємцям не потрібно витрачати час на додаткові налаштування – ліцензійна версія є абсолютно готовим рішенням.

В умовах, коли бізнес практично бореться за існування, ефективний контроль – єдине, що допоможе здолати перешкоди. Перемагати з Торгсофт буде набагато легше – над програмою працювали висококласні фахівці, і тому вона нічим не уступає розрекламованим іноземним продуктам, а в дечому навіть перевершує їх.

ТОРГСОФТ – це професійно та легко!

Розробники наділили своє дітище багатьма унікальними функціями. Тому, якщо інші програми вимагають щось додатково дописувати, Торгсофт пропонує все готове, до найменших дрібниць. І найголовніше – турбуватися щороку про підписку не потрібно: ліцензія не має часових обмежень. Заплативши одного разу, підприємець не задумується над тим, що програму необхідно «уртимувати» та періодично витрачати на неї кошти.

Серед плюсів варто назвати:

  • здатність програми до регулярних оновлень;
  • можливість протестувати продукт впродовж 30 днів – присутня безкоштовна демоверсія;
  • універсальність – дослідивши бізнес в Україні, можна знайти хіба лише 1% торгових чи виробничих закладів, яким не підходить Торгсофт;
  • відсутність складних термінів – для того, щоб працювати з програмою, не потрібно бути знавцем бухгалтерії.

На початковому етапі передбачені гарантійна підтримка, консультування. Дуже зручним є те, що налаштування можна здійснювати віддалено. Як підтверджують відгуки користувачів, вивчати режими роботи – одне задоволення. Компанія Торгсофт надає більше, ніж 250 навчальних матеріалів у відео форматі. Якщо ж виникають запитання і після перегляду відео – працює офіційний сайт, де у відкритому доступі перебуває маса інформації про програму та користування нею.

Окремо слід сказати про технічну підтримку, яка здійснюється впродовж усього тижня, без вихідних. Консультація онлайн з фахівцем зазвичай є результативною. Всі завдання вирішуються оперативно та професійно.

Облік – це Торгсофт, а Торгсофт – це Україна

Ймовірно, підприємцям буде цікаво дізнатися про той факт, що існує навіть форум користувачів Торгсофт! Погодьтесь, часом живе спілкування та досвід колег розширюють можливості кожної конкретної людини.

Що потрібно для якісного обліку за допомогою програми Торгсофт? – Фактично нічого, окрім підключення до інтернету. При цьому, в рамках одного магазину можна обійтися й без під’єднання до «всесвітньої павутини». Якщо ж власник має мережу торгових точок, без інтернету обійтися не вийде. Проте, на переважній більшості територій сучасної України проблем з підключенням до мережі немає. Отже, Торгсофт працюватиме гарантовано.

Українці – не лише переможці, але й затяті мандрівники. Тож, раді повідомити, що контролювати бізнес за допомогою Торгсофт можна з будь-якої точки світу. Таким чином, підприємець ніби постійно має часточку Батьківщини з собою, де б не перебував і у який віддалений край би не заїхав. Тож, Торгсофт – це Україна!

Українському бізнесу – український облік. Що може бути природніше? Принцип «свій до свого по своє» у випадку з Торгсофт відповідає дійсності на всі 100%.


Залишити свій відгук
Ваша оцінка